Benzínový vertikutátor Weibang WB 384 RC

Pracovní hřídel osazená 22 profesionálními flexi noži a záběrem 38 cm, robustní konstrukce a silný motor předurčuje Benzínový vertikutátor ( provzdušňovač ) Weibang WB 384 RC k použití na větší zahradách.

Hledáte silný a výkonný vertikutátor pro svou zahradu? Výkon, konstrukce a další parametry vertikutátoru Weibang WB 384 RC Vás osloví:

Vertikutátor Weibang WB 384 RC

Benzínový vertikutátor Weibang WB 384 RC

  • Výkon motoru:  5 Hp
  • Záběr: 38 cm
  • Objem koše: 40 l
  • Hmotnost: 46 kg

Motorový vertikutátor (provzdušňovač trávníků ) WEIBANG 384 RC s motorem Loncin OHV 163 ccm, 5Hp, šířka pracovního záběru je 380 mm, plynulé centrální nastavením výšky, robusní šasi z vysokojakostní oceli, sběrný koš o objemu 40l. Hřídel je osazena 22 profesionálními flexi noži – tato konstrukce eliminuje možné poškození nožů nebo celé hřídele. Hřídel je uložena v masivních ložiscích. Hmotnost provzdušňovače je 46 kg.

S těmito parametry ho ocení především majitelé rodinných domků i chataři a chalupáři díky poměru cena/výkon a možnosti použití na velkých zahradách pro těžké nasazení.

Motor

Loncin OHV G160F, 163 ccm, 5 Hp

Pracovní hřídel

Hřídel je osazena 22 profesionálními flexi noži – tato konstrukce eliminuje možné poškození nožů nebo celé hřídele. Hřídel je uložena v masivních ložiscích.

Nastavení hloubky

Pracovní hloubka nožů je nastavována pomocí páky a stavěcího šroubu.

 

Madlo

Pro spínání pracovní části ( hřídele ) je u vertikutátoru Weibang k dispozici ergonomické madlo, které zpříjemňuje a usnadňuje ovládání.

Konstrukce

Celková konstrukce motorového provzdušňovače trávníků WEIBANG 384 RC je velmi masivní a odolná. A to včetně uložení kol, přichycení madla nebo uchycení pracovní hřídele.

  • Podvozek: Kvalitní ocelové
  • Kuličková ložiska: ANO

Vertikutátor je vybaven košem pro sběr odpadu o objemu 40 l.

Parametry WEIBANG 384 RC

Hřídel je osazena 22 profesionálními flexi noži

Masivní konstrukce

Hřídel je osazena 22 profesionálními flexi noži

Masivní konstrukce

Vyšší cena