Akumulátorový Vertikutátor Einhell Aku GE-SC 35

Akumulátorový vertikutátor pro menší a střední plochy. Žádné kabely, žádné dolévání benzínu, stačí na baterie. 

Výkonný bezuhlíkový motor Einhell, vyžadující dvě nabíjecí 18V baterie řady Power X-Change, vytváří díky 36 V vysoký točivý moment. 

Akumulátorový Vertikutátor Einhell Aku GE-SC 35 má výškově nastavitelné madlo s rychloupínacími pákami a nastavení pracovní hloubky ve třech stupních. Vertikutátor lze velmi jednoduše přizpůsobit požadavkům uživatele, půdy a stavu trávníku. Přídavná parkovací poloha navíc spolehlivě chrání nástroje a zároveň trávník.

Má nožový válec se 16 noži na vertikutaci trávníku, jako příslušenství lze na výměnu dokoupit drátkový válec na vyčesávání trávníku. Jako příslušenství je možné zakoupit také sběrný koš.

 

Nožový válec pro vertikutaci trávníku a drátkový na vyčesání trávníku
Akumulátorový Vertikutátor Einhell Aku GE-SC 35 má praktické skládací madlo. Při uskladnění v zahradním domku nezabere mnoho místa.

Akumulátorový Vertikutátor Einhell Aku GE-SC 35 je dodáván bez baterie a nabíječky, ty se objednávájí zvlášť. Baterii lze pak využít na další stroje z aku rodiny zahradní techniky Einhell.

Parametry

  • Záběr: 35 cm
  • Pohon: ele. motor na 2 ks systémových 18 V baterií Power X-Change
  • Pracovní část: nožový válec, 16 nožů

Akumulátorový Vertikutátor Einhell Aku GE-SC 35 a další příslušenství a zahradní stroje Einhell vybírejte zde > značka Einhell