Vertikutátor Riwall REV 3816

Vertikutátor Riwall REV 3816 je vhodný pro střední trávníkové plochy. Má záběr 38 cm a výkon elektromotoru je 1600 W.

Motor

Výkonný motor 1.600 W značně zvyšuje životnost namáhaného stroje a je nezbytný pro správnou funkci stroje v déle zanedbávaných nebo dříve neudržovaných trávnících s velkou hustotou nečistot, mechů, odumřelé trávy ap.

  • Výkon: 1600 W
  • Typ motoru: elektromotor 230V, 50Hz
  • Otáčky (ot/min): 3000

Pracovní část

  •  Frézování válec se 14 ocelovými noži
  • Provzdušňování válec s ocelovými dráty

Riwall REV 3816 - pracovní část 1

Riwall REV 3816 - pracovní část

Riwall REV 3816 – pracovní část

 

Snadná výměna válců pro frézování a provzdušňování povolením jedné bezpečnostní matky zjednoduše výměnu a celkovou obsluhu. Uložení válců v ložiskách.

  • Ocelové nože se zařezávají do země a čistí půdu pod drny od nečistot a posekané trávy.
  • Rozruší ztvrdlý povrch zeminy a prokypří půdu, která potom lépe přijímá vláhu a živiny.
  • Rozříznutím nových výhonků odnožujících trav se podpoří jejich růst a dochází k zahušťování trávníku a naopak se omezuje růst dvouděložných plevelů.

Tento vertikutátor Riwall můžete objednat v tomto shopu: Přejít do shopu »

cena: 2699.00

  • značka: Riwall
  • záruka: 24 měsíců

Doporučené použití ( od výrobce )

Nastavení -11 mm a -7 mm se používá pouze při tzv. hluboké vertikutaci. Ta je vhodná jen při obnovení velmi poškozeného trávníku (spolu s dosevem a hnojením), jinak zdravý trávník většinou poškodí.

Po zimě, kdy je trávník slehlý a plný odumřelých organických zbytků, je ideální nastavení –3 mm. Tak nejlépe vyčistíte trávu pod drny a zbavíte ji všech organických zbytků.

Pro méně poškozený trávník, kdy potřebujete hlavně vyčesat nečistoty, mech nebo posekanou trávu se výborně hodí nastavení +1 nebo +5 mm. To je ideální i pro používání válce s drátky.

Koš

Objem koše (l): 30

Hmotnost

Hmotnost (Kg): 16.5

Představený vertikutátor doporučujeme zakoupit u autorizovaných prodejců značky Riwall nebo v internetovém obchodě Kasa.cz

Kompletní sortiment travních osiv, trávníkových hnojiv a jiných účinných pomůcek pro založení a údržbu trávníku si vyberete ve specializovaném shopu www.svet-travniku.cz

 

Zahradní technika Riwall

Ideou značky Riwall již od začátku bylo vyvíjet robustní stroje vybavené kvalitními komponenty, zabalit je do atraktivního kabátu a nabídnout je zákazníkům za velmi příjemnou cenu.

Velmi oblíbené jsou také sekačky na trávu se značkou Riwall. Kompletní sortiment zahradního nářadí, techniky a zahradních doplňků Riwall si vyberte v nákupní galerii Kasa.cz